Asturien >
Soto De Cangas
Hoteller & lejligheder i Soto De Cangas, alle indkvarteringer i Soto De Cangas
3-stjernede hoteller i Soto De Cangas
Vis mere + Mindre -
Hotel Rural Casa De Campo
Celorio De Cangas De Onis, S/N, Soto De Cangas, Spanien
Det 3-stjernet Hotel Rural Casa De Campo ligger 1 km fra i Soto De Cangass centrum og tilbyder liggestole og forskellige rekreative muligheder. Der er en swimmingpool og Wi-Fi i offentlige områder.
Hotel El Bricial
Soto De Cangas, Soto De Cangas, Spanien
Hotel El Bricial ligger i Soto De Cangas 1 km fra byens centrum og tilbyder Wi-Fi i offentlige områder. Der er også en bekvemmelighed med en parkeringsplads på stedet.
2-stjernede hoteller i Soto De Cangas
Vis mere + Mindre -
Hotel La Balsa
Carretera de Covadonga s/n Soto de Cangas, Soto De Cangas, Spanien
Beliggende inden for 3 km fra Area Recreativa Llano del Cura, 2-stjernet Hotel La Balsa Soto De Cangas har Wi Fi i offentlige områder såvel som gratis privat parkeringsplads gratis privat…
Conjunto Hotelero La Pasera
La Venta, S/N, Soto De Cangas, Spanien
Conjunto Hotelero La Pasera Soto De Cangas, placeret 6 km fra Basilica de Santa Maria la Real de Covadonga, funktioner med en værdiboks og en restaurant. Stedet ligger omkring 10 minutters gang fra…
Anbefalede hoteller i Soto De Cangas
Vis mere + Mindre -
La Ablaneda Pensionat
Ctra. De Covadonga Km.1 Soto De Cangas, Soto De Cangas, Spanien
La Ablaneda Pensionat i Soto De Cangas er en 4 værelses indkvartering med en terrasse og udsigt over have. Der er et fuldt udstyret køkken og 4 badeværelser.
Casa Ortiz Pensionat
Soto de Cangas, s/n, Soto De Cangas, Spanien
Casa Ortiz Pensionat ligger 4 km fra Campana de Covadonga og repræsenterer en 1 værelsers indkvartering med en terrasse. Der er 6 værelser, som deler 1 badeværelser.